Logi sisse
LemmikudOstukorv

Maile Beauty ilukeskuses pakutakse nii klassikalist-, ravi-, laavakivi-, šokolaadi-, mee-, pea- kui ka aroomimassaaži. Massaaži teenuseosutajaks on kvalifitseeritud kutsetunnistusega massöör Jana Haas, kes on tegutsenud massöörina juba 15 aastat.

Maile Beauty ilukeskus

Massaaž on üks vanimaid tervendusmeetodeid, mis on aidanud inimestel lõõgastuda ja parandada oma heaolu juba sajandeid. Tänapäeval on professionaalne massaaž rohkem kui lihtsalt luksus – see on oluline osa tervislikust elustiilist, mis toetab nii füüsilist kui ka vaimset tervist.

Erinevad massaažiliigid Maile Beautys

Pakume erinevaid massaaže, et vastata iga kliendi vajadustele.

Klassikaline massaaž

Klassikaline ehk rootsi massaaž on kõige levinum massaažiliik ja aluseks teistele läänemaistele massaažiliikidele, kus võtted liiguvad pindmiselt sügavamale. Klassikaline massaaž on üle maailma tavameditsiinis tunnustatud, kasutusel nii haiglates kui salongimassaažina. Klassikaline massaaž vähendab lihaspingeid, soodustab lümfi ja vereringet.

Aroomimassaaž

Aroomimassaaž ühendab massaaži terapeutilised eelised eeterlike õlide lõõgastava toimega. Massaaži käigus kasutatakse looduslikke eeterlikke õlisid, mis aitavad vähendada stressi, parandada meeleolu ja soodustada üldist heaolu. See massaaž sobib suurepäraselt neile, kes otsivad sügavat lõõgastust nii kehale kui vaimule.

Ravimassaaž

Ravimassaaž on tervist toetav ja probleemikeskne massaažiliik, mille eesmärk on leevendada lihaspingeid, parandada liikuvust ning aidata kaasa keha loomulikule tervenemisele. Terapeut keskendub konkreetsetele keha probleemsetele piirkondadele, kasutades sügavamaid ja täpsemaid võtteid, et taastada lihaste ja liigeste normaalne funktsioon.

Laavakivimassaaž

Laavakivi massaaž on luksuslik teraapia, kus kasutatakse soojendatud vulkaanilisi kive, et leevendada lihaspingeid, parandada vereringet ja tasakaalustada keha energiavoogu. Kuumad kivid asetatakse keha energiakeskustele ehk tšakratele, ning neid kasutatakse ka lihaste soojendamiseks massaaži ajal, et aidata sügavalt lõõgastuda.

India peamassaaž (Champi)

India peamassaaž, tuntud ka kui Champi, on iidne ajurveediline teraapia, mis keskendub pea, kaela, õlgade ja ülaselja pingete leevendamisele. See õrn, kuid tõhus massaaž parandab vereringet, soodustab energia vaba liikumist ja aitab taastada keha ning meele tasakaalu. Kasutatakse erinevaid rütmilisi tehnikaid, sealhulgas hõõrumist, patsutamist ja survepunktide stimuleerimist, et vabastada pingeid ja parandada heaolu.

Šokolaadimassaaž

Šokolaadimassaaž on mõnus ja lõõgastav protseduur, mille tulemusel vallanduvad õnnehormoonid, paraneb üldine enesetunne ja kiirenevad ainevahetusprotsessid. Šokolaadimassaaž vähendab stressiilminguid ja mõjub hästi südame - veresoonkonna tegevusele.Tegu on tõelise naudinguga, milles domineerib meeldiv ja ahvatlev aroom, massaaž on kergelt kooriv ja aitab vähendada nn apelsinikoore effekti, sobib igale nahale, aga eriti  soovitatav kuivale ja vananevale nahale. Lahkud massaažist sametiselt pehme ja rahulolevana. 

Meemassaaž

Meemassaaži kasutatakse edukalt lihaspingete, vaimse pinge, tselluliidi ja krooniliste liigeseprobleemide raviks. Meemassaž puhastab poore ja pinguldab nahka, sp. soovitatakse seda aknele kalduvale ja vananevale nahale. Massaaži tehakse naturaalse, suhkrustunud meega, mis on kleepaineks massööri käte ja kliendi naha vahel. Protseduur võib olla valulik, kui on õrn ja tundlik nahk ja karvastele piirkondadele pole soovitav seda teha.

Vaata meie täispikka massaažiteenuste ja hindade nimekirja

Loe pikemalt eri massaažiliikide kohta

Klassikaline massaaž on üks populaarsemaid massaažiliike, mis keskendub lihaspingete leevendamisele, vereringe parandamisele ja üldise heaolu suurendamisele. See on suurepärane meetod keha lõdvestamiseks ning sobib nii stressi vähendamiseks kui ka füüsilise tervise toetamiseks. Regulaarne klassikaline massaaž aitab parandada lihaste liikuvust, kiirendab taastumist ning pakub sügavat lõõgastust nii kehale kui vaimule. Kellele sobib klassikaline massaaž? 1) Lihaspingete all kannatavatele – neile, kellel esineb tihti pingul lihaseid, kaela- või seljavalu. 2) Kontoritöötajatele – inimestele, kes veedavad palju aega istudes ja kelle keha vajab aktiivset lõdvestust. 3) Stressi ja ärevuse käes vaevlevatele – massaaž aitab leevendada pingeid ja rahustab närvisüsteemi. 4) Sportlastele ja aktiivse eluviisiga inimestele – kiirendab lihaste taastumist ja parandab painduvust. 5) Uneprobleemidega inimestele – lõõgastav massaaž aitab kaasa paremale unele ja sügavamale lõdvestumisele. 6) Kroonilise valu või lihasjäikuse käes kannatavatele – aitab vähendada kroonilist lihasvalu ja parandada liikuvust. 7) Inimestele, kes otsivad üldist heaolu parandamist – sobib kõigile, kes soovivad lõõgastuda, tunda end värskemana ja tõsta oma elukvaliteeti. Mida on veel hea teada klassikalise massaaži kohta? Massaažitehnika – Kasutatakse erinevaid tehnikaid, nagu silitamine, hõõrumine, sõtkumine ja vibratsioon, mis aitavad stimuleerida lihaseid ja pehmeid kudesid. Valulävi – Klassikaline massaaž ei tohiks olla liiga valulik. Kerge ebamugavus lihaspingete puhul on normaalne, kuid massöörile tuleks alati öelda, kui surve on liiga tugev. Pärast massaaži – On normaalne, kui pärast seanssi tunnete kerget väsimust või lihasvalu. Samuti on oluline juua piisavalt vett, et toetada keha taastumist ja toksiinide väljutamist. Regulaarsus – Regulaarsed massaažiseansid võivad aidata ennetada lihaspingeid, parandada liikuvust ja üldist enesetunnet. Konsultatsioon – Enne massaaži on oluline rääkida massöörile oma terviseprobleemidest, eriti kui teil on kroonilisi haigusi, vereringeprobleeme või hiljutisi vigastusi.

Aroomimassaaž on lõõgastav ja meelerahustav massaažiliik, mis kombineerib pehmet füüsilist massaaži ja aromaatsete eeterlike õlide kasutamist. Eeterlikud õlid valitakse vastavalt individuaalsetele vajadustele ja eelistustele, et aidata leevendada stressi, parandada meeleolu ja toetada füüsilist heaolu. Aroomimassaaž stimuleerib lõhnataju ja naha kaudu imenduvate õlide kaudu mõjutab keha ja vaimu, edendades sügavat lõõgastumist ja tasakaalu. Kellele sobib aroomimassaaž? 1) Stressi ja ärevuse käes vaevlevatele – lõõgastavad eeterlikud õlid aitavad vähendada stressi ja rahustada närvisüsteemi. 2) Pinge ja väsimuse all kannatavatele – massaaž ja aromaatsete õlide kombinatsioon pakuvad sügavat lõõgastust ja energiat taastavat mõju. 3) Meeleolu tõstmist vajavatele – eeterlikud õlid võivad aidata parandada meeleolu ja luua positiivse ja rahustava õhkkonna. 4) Uneprobleemidega inimestele – teatud õlid, nagu lavendel, võivad aidata parandada une kvaliteeti ja aidata öösel rahu ja lõõgastust leida. 5) Krooniliste valu ja lihaspingete leevendamiseks – massaaž aitab vähendada lihaspingeid ja pakkuda leevendust, samas kui eeterlikud õlid aitavad lihaste lõõgastumisele kaasa. 6) Tervise ja heaolu toetamiseks – sobib igas vanuses inimestele, kes soovivad üldist heaolu parandada ja keha lõõgastada. Mida on veel hea teada aroomimassaaži kohta? Eeterlike õlide valik – Eeterlikud õlid valitakse vastavalt individuaalsetele vajadustele ja soovidele, nagu stressi leevendamine, energiatõstmine või lõõgastumine. Aroomide mõju – Eeterlikud õlid toimivad lõhnataju kaudu, mis mõjutab emotsioone ja vaimset seisundit. Õlide lõhnad võivad aidata rahustada, energiat anda või isegi meeleolu tõsta. Massaažitehnika – Aroomimassaaž kasutab pehmeid ja rahustavaid massaažitehnikaid, et täiendada õlide lõõgastavat mõju. See hõlmab sageli silitamise ja hõõrumise liigutusi. Õlide kasutamine – Eeterlikud õlid segatakse baasõlidega (nt mandli-, kookos- või jojobaõli), et vältida naha ärritust ja aidata õlide imendumisel. Allergiad ja tundlikkus – Kui teil on tundlik nahk või allergiaid, rääkige massööriga eelnevalt. On oluline veenduda, et valitud õlid ei põhjusta allergilisi reaktsioone. Pärast massaaži – Pärast aroomimassaaži on soovitatav juua palju vett, et aidata keha toksiinide väljutamist ja õlide imendumist. Kestus ja tihedus – Aroomimassaaži kestus ja sagedus võivad varieeruda sõltuvalt teie isiklikest vajadustest ja eesmärkidest. Seda võib kasutada lõõgastumise, stressi leevendamise või regulaarselt heaolu toetamiseks.

Ravimassaaž – tõhus teraapia lihaspingete ja terviseprobleemide leevendamiseks Ravimassaaž on tervist toetav ja probleemikeskne massaažiliik, mille eesmärk on leevendada lihaspingeid, parandada liikuvust ning aidata kaasa keha loomulikule tervenemisele. Terapeut keskendub konkreetsetele keha probleemsetele piirkondadele, kasutades sügavamaid ja täpsemaid võtteid, et taastada lihaste ja liigeste normaalne funktsioon. Kellele sobib ravimassaaž? 1) Inimestele, kes kogevad kroonilisi lihaspingeid või valusid, vajavad taastumist vigastustest või operatsioonidest. 2) Inimestele, kes kannatavad lihas- ja liigesprobleemide, näiteks seljavalu või kaelapinge all. 3) Inimestele, kes soovivad parandada kehahoiakut ja liikuvust. 4) Inimestele, kellel on spetsiifilised tervisemured, kuid sobib ka neile, kes soovivad tugevdada keha üldist heaolu. 5) Inimestele, kes soovivad vähendada stressi ja parandada üldist enesetunnet. Mida peaksid teadma enne ravimassaaži? 1) Individuaalne lähenemine: Ravimassaaž algab tavaliselt konsultatsiooniga, et terapeut saaks hinnata sinu vajadusi ja koostada kohandatud massaažiplaani. 2) Kuna kasutatakse sügavamaid ja sihipärasemaid tehnikaid, võib massaaž kohati tunduda intensiivsem. Kuid see on osa protsessist, et saavutada pikaajalised tulemused. 3) Pärast massaaži soovitatakse juua vett ja vältida suurt füüsilist koormust, et anda kehale aega kohaneda ja taastuda. Vastunäidustused ravimassaažile? 1) Ägedad põletikulised seisundid või nahahaigused. 2) Verehüübed või veresoonte haigused, palavik, infektsioonid või muud ägedad terviseprobleemid. 3)Hiljutised operatsioonid või luumurrud (ilma arstiga konsulteerimata). Broneeri aeg ravimassaažiks, et liikuda samm lähemale tervislikumale ja valuvabale elule!

Laavakivi massaaž on luksuslik teraapia, kus kasutatakse soojendatud vulkaanilisi kive, et leevendada lihaspingeid, parandada vereringet ja tasakaalustada keha energiavoogu. Kivid asetatakse strateegiliselt keha energiakeskustele, nagu tšakrad, ning neid kasutatakse ka massaažitehnikateks, mis aitavad sügavalt lõõgastuda. Kellele sobib laavakivi massaaž? 1) Inimestele, kes soovivad leevendada stressi ja ärevust. 2) Inimestele, kes soovivad lõdvestada lihaseid ja parandada liikuvust, stimuleerida vereringet ja toetada ainevahetust, tasakaalustada keha ja vaimu energiataset. 3)Laavakivi massaaž sobib eriti hästi neile, kes otsivad sügavat rahu ja taastumist pärast pingelist perioodi või soovivad end lihtsalt hellitada. Mida peaksid teadma enne laavakivi massaaži? -Protseduuri kestus: Seanss kestab tavaliselt 60–90 minutit. -Kui oled tundlik kuumuse suhtes, teavita kindlasti terapeuti, et temperatuur oleks sulle sobiv. -Hooldus pärast massaaži: Pärast protseduuri joo rohkelt vett, et toetada keha detoksifikatsiooni, ning luba endale rahulik puhkus, kuna massaaž võib tekitada sügava lõõgastuse ja unisuse. Vastunäidustused laavakivi massaažile 1) Südame- või veresoonkonnahaigused, nahahaigused, avatud haavad või põletikud, rasedus või kuumatundlikkus, 2)Ägedad terviseseisundid (näiteks palavik või infektsioon). Broneeri seanss juba täna, et nautida selle teraapia lõõgastavat ja taastavat mõju!

India peamassaaž (Champi) – lõõgastav ja tasakaalustav hooldus peapiirkonna heaoluks India peamassaaž, tuntud ka kui Champi, on iidne ajurveediline teraapia, mis keskendub pea, kaela, õlgade ja ülaselja pingete leevendamisele. See õrn, kuid tõhus massaaž parandab vereringet, soodustab energia vaba liikumist ja aitab taastada keha ning meele tasakaalu. Kasutatakse erinevaid rütmilisi tehnikaid, sealhulgas hõõrumist, patsutamist ja survepunktide stimuleerimist, et vabastada pingeid ja parandada heaolu. Kellele sobib India peamassaaž? 1) Inimestele, kes soovivad leevendada peavalusid, stressi või pingeid, parandada vereringet ja soodustada juuste kasvu. 2) Inimestele, kes soovivad lõõgastuda pärast pikka päeva või pingelist perioodi, tasakaalustada keha ja vaimu energiataset. Toetab keskendumist. 3) Inimestele, kes kogevad peapiirkonna või ülaselja pingeid, kuid on ideaalne ka üldiseks lõõgastuseks. Mida peaksid teadma enne India peamassaaži? 1) Traditsiooniliselt kasutatakse massaažis soojendatud taimseid õlisid, mis toidavad juukseid ja peanahka. Kui eelistad õlivaba massaaži, anna sellest terapeudile teada. 2) Massaaž kestab 45 minutit ja viiakse läbi lamavas asendis. 3) Kui massaažis on kasutatud õlisid, võiksid lubada õlil mõjuda mõni tund või üleöö, et toita juukseid ja peanahka. 4) Joo peale massaaži palju vett, et toetada keha puhastumist. Vastunäidustused India peamassaažile? 1) Avatud haavad või põletikud peanahal, palavik või äge terviseseisund. 2) Hiljutised kaela- või seljavigastused. 3) Allergia massaažis kasutatavate õlide suhtes. India peamassaaž (Champi) on lõõgastav ja taastav hooldus, mis ühendab füüsilise ja vaimse heaolu. Koge selle iidse teraapia tervendavat mõju – broneeri aeg juba täna ja astu samm tasakaalukama ja rahulikuma enesetunde poole!

Massaaži kasulikkus

Massaaž aitab leevendada lihaspingeid, vähendada stressi ja parandada vereringet. Olgu tegemist klassikalise-, spordi-, aroomi või mõne muu massaažiga – iga seanss toob kasu nii kehale kui ka hingele. Siin on mõned peamised massaaži eelised:

  • Lihaspingete ja valu leevendamine – massaaž aitab leevendada pingul ja valusaid lihaseid, vähendades lihaskrampe ja parandades liikuvust.
  • Stressi vähendamine – regulaarne massaaž aitab alandada stressihormoonide taset, soodustades lõõgastust ja rahu.
  • Paranenud vereringe – massaaž stimuleerib vereringet, mis aitab lihastel ja kudedel kiiremini taastuda ning viib kehast välja jääkaineid.
  • Immuunsüsteemi tugevdamine – massaaži ajal suurenev lümfivool aitab tugevdada immuunsust ja parandada organismi loomulikku kaitsevõimet.
  • Vaimne heaolu – lisaks füüsilisele leevendusele pakub massaaž ka vaimset lõõgastust, vähendades ärevust ja parandades une kvaliteeti.

Hinnad algavad 25 eurost, sõltuvalt massaaži tüübist ja kestusest. Täpse hinnakirjaga saab tutvuda meie hinnakirja lehel. Broneeri endale massaažiaeg juba täna mugavalt meie kodulehel ja tunne, kuidas sinu keha ja vaim saavad uue energia!

Kuidas massaažiks valmistuda?

Et saada massaažist maksimaalset kasu, on siin mõned lihtsad soovitused:

  • Väldi vahetult enne massaaži suurt toidukorda
  • Tule massaaži 5–10 minutit varem, et saaksid lõõgastuda
  • Räägi oma massööriga oma eelistustest ja võimalikest muredest

Hooldus ja soovitused pärast massaaži

Pärast massaaži on oluline jätkata keha eest hoolitsemist. Joo piisavalt vett, et aidata kehal toksiine väljutada. Väldi vähemalt 24 tundi pärast massaaži rasket füüsilist treeningut ja anna oma kehale aega taastumiseks.

Paljud meie kliendid leiavad, et regulaarne massaaž (näiteks kord kuus) on kõige tõhusam. See aitab hoida lihased paindlikud ja tagab üldise hea enesetunde.

Massaaži aja broneerimine Maile Beautys

Massaaži broneerimine Maile Beautys on lihtne. Seda saab teha meie veebilehel, helistades meile või külastades meie salongi. Meie sõbralik personal aitab sul valida sobiva massaažiliigi ja aja.

Pea meeles, et regulaarne massaaž on suurepärane viis oma tervise eest hoolitsemiseks ja parema enesetunde saavutamiseks.

Broneeri oma massaažiaeg kohe