Maile Beauty ilukeskuses pakutakse nii klassikalist, spordi- kui ka aroomimassaaži. Massaaži teenuseosutajaks on kvalifitseeritud massöör Jana Haas, kes on tegutsenud massöörina juba 15 aastat.

Maile Beauty ilukeskus

Massaaž on üks vanimaid tervendusmeetodeid, mis on aidanud inimestel lõõgastuda ja parandada oma heaolu juba sajandeid. Tänapäeval on professionaalne massaaž rohkem kui lihtsalt luksus – see on oluline osa tervislikust elustiilist, mis toetab nii füüsilist kui ka vaimset tervist.

Erinevad massaažiliigid Maile Beauty's

Pakume erinevaid massaaže, et vastata iga kliendi vajadustele. Peamised massaažiliigid on klassikaline massaaž, spordimassaaž ja aroomimassaaž.

Klassikaline massaaž

Klassikaline massaaž on lõõgastav massaaž, mis sobib suurepäraselt stressi vähendamiseks ja üldise enesetunde parandamiseks. Kasutatakse õrnaid liigutusi, mis aitavad lõdvestada lihaseid ja parandada vereringet.

Spordimassaaž

Spordimassaaž on intensiivsem ja keskendub konkreetsetele lihasgruppidele. See sobib ideaalselt sportlastele ja aktiivsetele inimestele, kes soovivad parandada oma sooritusvõimet ja taastuda kiiremini pärast treeningut.

Aroomimassaaž

Aroomimassaaž ühendab massaaži terapeutilised eelised eeterlike õlide lõõgastava toimega. Massaaži käigus kasutatakse looduslikke eeterlikke õlisid, mis aitavad vähendada stressi, parandada meeleolu ja soodustada üldist heaolu. See massaaž sobib suurepäraselt neile, kes otsivad sügavat lõõgastust nii kehale kui vaimule.

Vaata meie täispikka massaažiteenuste ja hindade nimekirja

Massaaži kasulikkus

Massaaž aitab leevendada lihaspingeid, vähendada stressi ja parandada vereringet. Olgu tegemist klassikalise, spordi- või aroomimassaažiga – iga seanss toob kasu nii kehale kui ka hingele. Siin on mõned peamised massaaži eelised:

  • Lihaspingete ja valu leevendamine – massaaž aitab leevendada pingul ja valusaid lihaseid, vähendades lihaskrampe ja parandades liikuvust.
  • Stressi vähendamine – regulaarne massaaž aitab alandada stressihormoonide taset, soodustades lõõgastust ja rahu.
  • Paranenud vereringe – massaaž stimuleerib vereringet, mis aitab lihastel ja kudedel kiiremini taastuda ning viib kehast välja jääkaineid.
  • Immuunsüsteemi tugevdamine – massaaži ajal suurenev lümfivool aitab tugevdada immuunsust ja parandada organismi loomulikku kaitsevõimet.
  • Vaimne heaolu – lisaks füüsilisele leevendusele pakub massaaž ka vaimset lõõgastust, vähendades ärevust ja parandades une kvaliteeti.

Broneeri endale massaažiaeg juba täna mugavalt meie kodulehel ja tunne, kuidas sinu keha ja vaim saavad uue energia!

Massaažide hinnad ja kestus

Pakume massaaže, mis kestavad 30 minutit, 1 tund või 1,5 tundi, et sobituda teie ajakavaga.

MassaažiliikKirjeldusSobibIntensiivsusKestusEelised
Klassikaline massaažLõõgastav, stressi leevendavÜldine heaolu Madal 30 min, 60 min, 90 minLihaste lõdvestamine, vereringe parandamine
SpordimassaažIntensiivne, keskendub konkreetsetele lihasgruppideleSportlased, aktiivsed inimesed Kõrge 30 min, 60 min, 90 minSooritusvõime paranemine, kiirem taastumine
AroomimassaažKasutab eeterlikke õlisid lõõgastumiseks ja meeleolu parandamiseksStressi vähendamiseks, meeleolu tõstmiseks Madal 30 min, 60 min, 90 minVähendab stressi ja ärevust, parandab meeleolu

Hinnad algavad 25 eurost, sõltuvalt massaaži tüübist ja kestusest. Täpse hinnakirjaga saab tutvuda meie hinnakirja lehel.

Kuidas massaažiks valmistuda

Et saada massaažist maksimaalset kasu, on siin mõned lihtsad soovitused:

  • Joo enne massaaži rohkelt vett, et püsida hüdreeritud
  • Väldi vahetult enne massaaži suurt toidukorda
  • Tule massaaži 5–10 minutit varem, et saaksid lõõgastuda
  • Räägi oma massööriga oma eelistustest ja võimalikest muredest

Hooldus pärast massaaži ja soovitused

Pärast massaaži on oluline jätkata keha eest hoolitsemist. Joo piisavalt vett, et aidata kehal toksiine väljutada. Väldi vähemalt 24 tundi pärast massaaži rasket füüsilist treeningut ja anna oma kehale aega taastumiseks.

Paljud meie kliendid leiavad, et regulaarne massaaž (nt kord kuus) on kõige tõhusam. See aitab hoida lihased paindlikud ja tagab üldise hea enesetunde.

Ülevaade Maile Beauty massaažiteenustest

Maile Beauty's püüdleme pakkuda parimaid massaažiteenuseid. Meie kogenud massöör on saanud põhjaliku koolituse ja kasutab ainult kvaliteetseid õlisid ja tehnikaid.

Lisaks klassikalisele ja spordimassaažile pakume ka muid iluteenuseid, et aidata sul end igakülgselt hästi tunda. Me soovime, et iga klient lahkuks meie salongist värskena ja tasakaalus.

Maile Beauty kontakt

Massaaži broneerimine Maile Beauty's

Massaaži broneerimine Maile Beauty's on lihtne. Seda saab teha meie veebilehel, helistades meile või külastades meie salongi. Meie sõbralik personal aitab sul valida sobiva massaažiliigi ja aja.

Pea meeles, et regulaarne massaaž on suurepärane viis oma tervise eest hoolitsemiseks ja parema enesetunde saavutamiseks. Tule ja proovi ise Maile Beauty massaaži!

Broneeri oma massaažiaeg kohe

Kokkuvõte

Massaaž Maile Beauty's on rohkem kui lihtsalt lõõgastus – see on viis hoolitseda oma tervise eest ja tunda end hästi. Olenemata sellest, kas vajad stressi leevendust, spordis paremaid tulemusi või lihtsalt lõõgastust, on meie professionaalne massöör valmis sind aitama.

Pea meeles, et su keha väärib parimat hoolitsust. Tule ja avasta, kui suurepärane võib massaaž olla Maile Beauty's!

 

Loe pikemalt eri massaažiliikide kohta

Klassikaline massaaž on üks populaarsemaid massaažiliike, mis keskendub lihaspingete leevendamisele, vereringe parandamisele ja üldise heaolu suurendamisele. See on suurepärane meetod keha lõdvestamiseks ning sobib nii stressi vähendamiseks kui ka füüsilise tervise toetamiseks. Regulaarne klassikaline massaaž aitab parandada lihaste liikuvust, kiirendab taastumist ning pakub sügavat lõõgastust nii kehale kui vaimule. Kellele sobib klassikaline massaaž? 1) Lihaspingete all kannatavatele – neile, kellel esineb tihti pingul lihaseid, kaela- või seljavalu. 2) Kontoritöötajatele – inimestele, kes veedavad palju aega istudes ja kelle keha vajab aktiivset lõdvestust. 3) Stressi ja ärevuse käes vaevlevatele – massaaž aitab leevendada pingeid ja rahustab närvisüsteemi. 4) Sportlastele ja aktiivse eluviisiga inimestele – kiirendab lihaste taastumist ja parandab painduvust. 5) Uneprobleemidega inimestele – lõõgastav massaaž aitab kaasa paremale unele ja sügavamale lõdvestumisele. 6) Kroonilise valu või lihasjäikuse käes kannatavatele – aitab vähendada kroonilist lihasvalu ja parandada liikuvust. 7) Inimestele, kes otsivad üldist heaolu parandamist – sobib kõigile, kes soovivad lõõgastuda, tunda end värskemana ja tõsta oma elukvaliteeti. Mida on veel hea teada klassikalise massaaži kohta? Massaažitehnika – Kasutatakse erinevaid tehnikaid, nagu silitamine, hõõrumine, sõtkumine ja vibratsioon, mis aitavad stimuleerida lihaseid ja pehmeid kudesid. Valulävi – Klassikaline massaaž ei tohiks olla liiga valulik. Kerge ebamugavus lihaspingete puhul on normaalne, kuid massöörile tuleks alati öelda, kui surve on liiga tugev. Pärast massaaži – On normaalne, kui pärast seanssi tunnete kerget väsimust või lihasvalu. Samuti on oluline juua piisavalt vett, et toetada keha taastumist ja toksiinide väljutamist. Regulaarsus – Regulaarsed massaažiseansid võivad aidata ennetada lihaspingeid, parandada liikuvust ja üldist enesetunnet. Konsultatsioon – Enne massaaži on oluline rääkida massöörile oma terviseprobleemidest, eriti kui teil on kroonilisi haigusi, vereringeprobleeme või hiljutisi vigastusi.

Spordimassaaž on spetsiaalselt sportlastele ja füüsiliselt aktiivsetele inimestele mõeldud massaažiliik, mille eesmärk on parandada sooritusvõimet, kiirendada lihaste taastumist ning ennetada ja leevendada vigastusi. See massaaž keskendub sügavamatele lihaskihtidele, aidates leevendada pingeid ja parandada vereringet, mis toetab lihaste taastumist pärast treeningut või füüsilist koormust. Spordimassaaž sobib nii enne kui ka pärast treeningut ning aitab säilitada keha tippvormis. Kellele sobib spordimassaaž? 1) Sportlastele ja treenijatele – neile, kes tegelevad regulaarselt füüsilise aktiivsusega ja soovivad parandada sooritusvõimet ning kiirendada taastumist. 2) Vigastustest taastuvatele – inimestele, kes on saanud spordivigastuse ja vajavad lihaste taastamiseks ja liikuvuse parandamiseks spetsiaalset hooldust. 3) Treeningueelseks ettevalmistuseks – neile, kes soovivad enne võistlusi või intensiivset treeningut parandada lihaste elastsust ja vähendada vigastuste riski. 4) Pärast treeningut – sobib füüsilise koormuse järgselt, et lõdvestada lihaseid ja vähendada lihaspingeid. 5) Füüsilise töö tegijatele – inimestele, kelle igapäevatöö hõlmab rasket füüsilist koormust ja vajavad lihaspingete leevendamist. 6) Krooniliste lihaspingete ja valude all kannatavatele – neile, kellel on lihaspingeid või valusid, mis vajavad sügavamat ja sihitud hooldust. Mida on veel hea teada spordimassaaži kohta? Tehnika – Kasutatakse erinevaid tehnikaid, sealhulgas süvitsi minevaid sõtkumisi, venitamisi ja lööke, et töödelda sügavamates lihaskihte ja sidemeid. Töötlusala – Spordimassaaž keskendub sageli lihasgruppidele, mis on seotud spetsiifiliste sportlike tegevustega või on koormatud füüsilise töö tõttu. Kestus ja tihedus – Spordimassaaži kestus ja sagedus võivad varieeruda sõltuvalt individuaalsetest vajadustest, treeningukavast ja taastumise eesmärkidest. See võib olla osa regulaarsetest hooldusseanssidest või intensiivsemalt enne ja pärast suuri sündmusi. Pärast massaaži – On normaalne tunda pärast seanssi kerget lihasvalu või väsimust, kuid see peaks olema mööduv. Soovitatav on juua palju vett, et aidata keha toksiinide väljutamisel. Vigastuste ajalugu – Kui teil on varasem vigastus või kroonilised tervisemured, on oluline informeerida massööri oma seisundist, et tagada sobiv ja ohutu lähenemine. Regulaarsus – Regulaarne spordimassaaž võib aidata ennetada vigastusi, parandada sooritusvõimet ja vähendada lihaspingeid, kuid selle tõhusus sõltub regulaarsusest ja sobivusest individuaalsete vajadustega. Professionaalne nõuanne – Konsulteerige alati kvalifitseeritud massööriga, et saada soovitusi, mis vastavad teie isiklikele vajadustele ja spordiga seotud eesmärkidele.

Aroomimassaaž on lõõgastav ja meelerahustav massaažiliik, mis kombineerib pehmet füüsilist massaaži ja aromaatsete eeterlike õlide kasutamist. Eeterlikud õlid valitakse vastavalt individuaalsetele vajadustele ja eelistustele, et aidata leevendada stressi, parandada meeleolu ja toetada füüsilist heaolu. Aroomimassaaž stimuleerib lõhnataju ja naha kaudu imenduvate õlide kaudu mõjutab keha ja vaimu, edendades sügavat lõõgastumist ja tasakaalu. Kellele sobib aroomimassaaž? 1) Stressi ja ärevuse käes vaevlevatele – lõõgastavad eeterlikud õlid aitavad vähendada stressi ja rahustada närvisüsteemi. 2) Pinge ja väsimuse all kannatavatele – massaaž ja aromaatsete õlide kombinatsioon pakuvad sügavat lõõgastust ja energiat taastavat mõju. 3) Meeleolu tõstmist vajavatele – eeterlikud õlid võivad aidata parandada meeleolu ja luua positiivse ja rahustava õhkkonna. 4) Uneprobleemidega inimestele – teatud õlid, nagu lavendel, võivad aidata parandada une kvaliteeti ja aidata öösel rahu ja lõõgastust leida. 5) Krooniliste valu ja lihaspingete leevendamiseks – massaaž aitab vähendada lihaspingeid ja pakkuda leevendust, samas kui eeterlikud õlid aitavad lihaste lõõgastumisele kaasa. 6) Tervise ja heaolu toetamiseks – sobib igas vanuses inimestele, kes soovivad üldist heaolu parandada ja keha lõõgastada. Mida on veel hea teada aroomimassaaži kohta? Eeterlike õlide valik – Eeterlikud õlid valitakse vastavalt individuaalsetele vajadustele ja soovidele, nagu stressi leevendamine, energiatõstmine või lõõgastumine. Aroomide mõju – Eeterlikud õlid toimivad lõhnataju kaudu, mis mõjutab emotsioone ja vaimset seisundit. Õlide lõhnad võivad aidata rahustada, energiat anda või isegi meeleolu tõsta. Massaažitehnika – Aroomimassaaž kasutab pehmeid ja rahustavaid massaažitehnikaid, et täiendada õlide lõõgastavat mõju. See hõlmab sageli silitamise ja hõõrumise liigutusi. Õlide kasutamine – Eeterlikud õlid segatakse baasõlidega (nt mandli-, kookos- või jojobaõli), et vältida naha ärritust ja aidata õlide imendumisel. Allergiad ja tundlikkus – Kui teil on tundlik nahk või allergiaid, rääkige massööriga eelnevalt. On oluline veenduda, et valitud õlid ei põhjusta allergilisi reaktsioone. Pärast massaaži – Pärast aroomimassaaži on soovitatav juua palju vett, et aidata keha toksiinide väljutamist ja õlide imendumist. Kestus ja tihedus – Aroomimassaaži kestus ja sagedus võivad varieeruda sõltuvalt teie isiklikest vajadustest ja eesmärkidest. Seda võib kasutada lõõgastumise, stressi leevendamise või regulaarselt heaolu toetamiseks.